Купете Адидас крилести патики

патики со крилја

Бидејќи овој повеќе од талентиран уметник одлучи да работи заедно со многу позната фирма на zapatilla, добро познат како Адидас, неговите дизајни летаа скоро во целиот свет и беа купени од милиони луѓе, особено од големи собирачи на неверојатни или уникатни работи. И како и секој голем уметник, неговата креативност сè уште продолжува да тече да дава повеќе идеи и дизајни за вас. Адидас можат да користат.

Адидас чевли

И, како што се гледа во претходните колекции, Collaborationереми одлучи да создаде патики со различни стилови на крилја во соработка со Адидас, колку добро требаше да го покажат своето лого на јазичињата. Но, во оваа конкретна пригода, покрај крилјата, Џереми Скот беше ужасно инспириран од играчките автомобили со кои играа нашите баби и дедовци и дека нашите внуци сигурно ќе играат: Hot Wheels. И бидејќи овие конкретни играчки за автомобили беа нивна инспирација, не беше изненадувачки што „новите крилја“ имаа оган во допир (Hot Wheels значи „Hotешки тркала“, така што пожарот беше очекуван).

Адидас

Што се однесува до самиот дизајн, чевлите се достапни во црна боја, вклучувајќи детали од пламен на страните за да ги надополнат чевлите. „огнени крилја“, кои имаат и тродимензионален допир прикачен на пантоф.

Начини:http://www.objetoslujosos.com


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

12 коментари, оставете ги вашите

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

 1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

 1.   карола dijo

  имате број на деца ??? 25
  Видов момче со тие патики

 2.   eliana dijo

  Сакам бои со големина 37 дали сè уште ги имаш?

 3.   eliana dijo

  Ги сакам во 37 на онаа од боите таму?

 4.   Гвада Лдм dijo

  Ги сакам на 36 години Умирам дека се толку слатки 🙁 од каде ги имате

 5.   Бренда Цкопа А. dijo

  КАДЕ МОANЕ ДА ГИ КУПАМ ОВИЕ ПАNEИЧКИ? КОЛКУ СЕ Има ли во Перу? ОДГОВОРИ ТЕ МОЛАМ

 6.   најели dijo

  Исто така, сакам да ги купам тие влечки за крилја за fabor k оставете ја адресата или tl

 7.   Jaime dijo

  Сакам бела боја да има уште на 8.5

 8.   Дејвид dijo

  Сакам неколку крилести влечки за мажи со големина од 39 и средни каде што можам да ги набавам

 9.   Claudia dijo

  Здраво, дали сè уште ги имате овие чевли?

 10.   алејо торес dijo

  Здраво уште имаш? Ми требаат неколку бои на виножито со големина 28 29

 11.   Хорхе нација dijo

  Колку се златната крилеста адидаа со црнци

 12.   Лорена dijo

  Дали имате црно со жолто на 39 или 40? А колку чинат ... благодарам