Кошули со качулка од Холистер

Никогаш не сум ја разбрал оваа креација на американската фирма Hollister, а претпоставувам и неговиот постар брат Аберкромби и Фич, кој го гледаме неколку лета. Кошула со качулка? По кои основи?

Пред некој ден, еден пријател, прогласен fanубител на брендот до тој степен што има луѓе кои го нарекуваат „Холистер“, носеше многу слична на сликата погоре. Немам ништо против дресовите на ХолистерВсушност, за каква било неформална летна облека тие се совршено валидни, но работата со качулка што јас едноставно не ја гледам јасно.

За ова лето е достапен во значителен број верзии, како со класичните квадрати на брендот, така и во цврсти бои. Неговата цена е 59 евра. Што мислиш?

hol_77620_01_model1 hol_77620_01_prod1


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

3 коментари, оставете ги вашите

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

 1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

 1.   бритбич dijo

  кошула + качулка што никогаш не ми се допаѓала

 2.   Хосеродригез dijo

  Има смисла само ако го облечете со јакна или ветробранско стакло и го извадите хаубата одзади. Но, штом ја соблечеш јакната, тоа е чудно, чудно.

 3.   Алекс dijo

  Веќе не работам повеќе од 1 месец