Кошула Зара со отпечаток од леопард

Тоа траеше премногу долго Zara да се расположи со него печат на леопард во нивните колекции за мажи ... Пред некој ден кога поминав покрај излогот, наидов на таква кошула (и мислам дека имаше и други освен овој модел конкретно) меѓу нивните предлози.

Во право си; Леопард принт со контрастни црни манжетни и јака. Се разбира, да се биде леопард не е толку лепливо како што може да биде, се чини дека тие беа малку воздржани со боите.

Се плашам од можните предлози на продавницата за новогодишната ноќ. Костум со леопардска кошула? Haveе мора да го видиме неговиот следен lookbook ... Неговата цена; 29,95 евра.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.