Сумо, тренер и костум на готвач на надувување

Сумо

Бескорисно, лудо, апсурдно и многу откачено, такви се костумите на надувување. Никогаш не сте го сакале, но откако ќе го видите нема да можете да живеете без тоа.
Подарете или купете го за себе, многу смешен костум, кој нема да престане да носи насмевки на оној кој ве придружува или ве гледа.
Целта на овој костум е да биде животот на забавата, да се чини дека е оној што ги јадел сите свои придружници, или целото мени на ресторан, со само четири тројни батерии А, ќе биде целосно надуеноготвач на задоволство на сите. Четирите батерии ААА вклучуваат вентилатор што го има вградено костумот и ќе го надува целосно за неколку минути.

Почекајте малку, можеби размислувате, но јас сум нормална личност, затоа го сакам овој костум ...
Па тоа? За забава, никогаш не заборавајте да се забавувате, постојат три различни модели за избор:

 • Тренер:

ТренерОвој модел е класичен тренер со типична униформа во теретана, сини панталони, црн појас и краток врв што открива огромен и страшен папок што е многу смешен.

 • Сумо борач:

СумоСо овој модел ќе изгледате како Чаби борец, кој го видел само славниот Маваши, што е тоа Маваши? Маваши е типична облека на сумо борачи, но овој пат малку позабавна и надуена. Оваа облека што се користи во борбата со сумо вклучува и капа што ја имитира фризурата што ја носат борачите на сумо, двојно посмешна.

 • Готвачот:

готвачОдличниот готвач, со својата карактеристична капа на готвачот, симулира огромен готвач, облечен во црни панталони и бела кошула.

Не само што носете капа за готвач, туку и шал за готвач

Haveе мора да се грижите за себе затоа што еднаш надуени, не е тешко да се сопнете и / или да срушите сè што ќе поминете. Многу е забавно да станете човечки душек, да ги буткате вашите пријатели, да поминете помеѓу две лица во тие забави, сигурно или повеќе од сигурно ќе ја добиевте наградата за најлудиот и најзабавниот костум на целата забава.

 • карактеристики

Сумо, тренер и костум на готвач на надувување
Шеширот на готвачот вклучува капа и шал на готвачот. Сумо, капа што ја имитира косата на борачите
Материјал: 100% полиестер
Работи со 4 батерии АА, не се вклучени
Се надува за неколку минути со вентилатор вграден во оделото
Една големина


Цена со вклучен ДДВ.
39,85 € евра

Тренер

Преку: Regalopedia.es

Сумо, тренер и костум на готвач на надувување

Бескорисно, лудо, апсурдно и многу откачено, такви се костумите на надувување. Никогаш не сте го сакале, но откако ќе го видите нема да можете да живеете без тоа.

Подарете или купете го за себе, многу смешен костум, кој нема да престане да носи насмевки на оној кој ве придружува или ве гледа.

Целта на овој костум е да биде животот на забавата, да се чини дека е оној што ги јадел сите свои придружници, или целото мени на еден ресторан, со само четири батерии со тројка А, ќе биде целосно надуено за задоволство од сите. Четирите батерии ААА вклучуваат вентилатор што го има вградено костумот и ќе го надува целосно за неколку минути.

Почекајте малку, можеби размислувате, но јас сум нормална личност, затоа го сакам овој костум ...
Па тоа? За забава, никогаш не заборавајте да се забавувате, постојат три различни модели за избор:

Тренер:

Овој модел е класичен тренер со типична униформа во теретана, сини панталони, црн појас и кратка кошула што открива огромен и страшен папок, многу смешен.

Сумо борач:

Со овој модел ќе изгледате како Чаби борец, кој го видел само славниот Маваши, што е тоа Маваши? Маваши е типична облека на сумо борачи, но овој пат малку позабавна и надуена. Оваа облека што се користи во борбата со сумо вклучува и капа што ја имитира фризурата што ја носат борачите на сумо, двојно посмешна.

Готвачот:

Одличниот готвач, со својата карактеристична капа на готвачот, симулира огромен готвач, облечен во црни панталони и бела кошула.
Не само што носете капа за готвач, туку и шал за готвач

Haveе мора да се грижите за себе затоа што еднаш надуени, не е тешко да се сопнете и / или да срушите сè што ќе поминете. Многу е забавно да станете човечки душек, да ги буткате вашите пријатели, да поминете помеѓу две лица во тие забави, сигурно или повеќе од сигурно ќе ја добиевте наградата за најлудиот и најзабавниот костум на целата забава.

карактеристики

Сумо, тренер и костум на готвач на надувување

Шеширот на готвачот вклучува капа и шал на готвачот. Сумо, капа што ја имитира косата на борачите

Материјал: 100% полиестер

Една големина

Работи со 4 батерии АА, не се вклучени

Се надува за неколку минути со вентилатор вграден во оделото

Цена со вклучен ДДВ.

39,85 €

$ 58.18

£ 35.07


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Коментар, оставете го вашиот

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

 1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

 1.   Карлос dijo

  Поздрав, имам костум со голема глава и би сакал да знам за обожавателите, бидејќи треба да ставам еден на главата на костумот за да ја отстранам топлината и дека има циркулација на воздухот, како можам да набавам.
  Ви благодариме за вашата помош.