Комплет за правење печење

Дали сакате да правите печено месо? Свежо пиво, месо и добар замрзнат десерт за да ја поминете вашата после вечера ... колку вкусно! За да можете да направите спектакуларна скара мора да ја имате својата комплет за скара.

Овој комплет има сè што ви треба за да направите и да јадете вкусна скара: од основен прибор за јадење до даска за сечење, како и лопатки и ножеви совршени за режење месо. Сите изработени од нерѓосувачки челик и распоредени во практична вреќа каде што можете да соберете сè кога ќе завршите.

Овој комплет можете да го купите тука и чини 25 евра.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.