Комбинација на плажа: Пешкири Солоио Викенд и Лакост

Ова лето се качи на бранот и станете модерни, ние ви даваме идеја да се облечете кога одите на playa, обувки, облека и крпи, од најновите Лакост и Солоио.

Солоио викенд, престижна марка, со свечена облека, со одлични дизајни, и во кошули и вратоврски за мажи, кои се одликува со елеганција и модерност, во овој случај тоа е најопуштената страна на Солоио, со оваа мала колекција наречена Солоио викенд.
И славниот потпис Лакост исто така, наменети да дизајнираат убави модни облеки за релаксирање и за мажи и за жени, сега исто така се занимаваат со Пешкири за на плажа.
Со оваа комбинација сакаме да го решиме Верано 2011Ни се чини дека тие многу добро се надополнуваат поради квалитетот и убавината на овие алишта.
Солоио викенд ни претставува за ова Верано 2011 привлечна мода во облека и додатоци, многу шарени ремени, многу убави еспадрили и многу удобно да се опуштите на плажа или да се навлажите со морските бранови, бидејќи не само што треба да изгледа убаво и модерно, туку мора да биде удобно и на сите терени.
Пешкирите од Лакост не воодушевуваат ова лето 2011 година Со многу привлечни дизајни, многу бои и некои идеи како чанти за плажа, како што не навикнаа најпознатите од брендовите на поло маички.
Пешкири со лого Lacoste гуштер слави, многу бои за избор, елегантни и привлечни крпи; и оној кој најмногу ми се допаѓа е оној што изгледа како тениско игралиште, тоа е мојот омилен затоа што е толку смешно.

Комбинирањето на овие два бренда е загарантирано, бидејќи тие се брендови со учинок и квалитет, Облека што ќе трае долго со континуираната активност што ја носиме секој ден на плажа.

Преку: solio.com
Преку: lacoste.com

Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.