Колекција на сандали за мажи Луј Витон

Колекцијата сандали за мажи што ќе ги претставиме подолу се од француската фирма Луј Витон и тие се од неформален карактер.

Изработена од кожа од теле и кожен и гумен ѓон со анатомски влошки, оваа колекција е многу разновидна, како во бои, така и во модели.

Овие сандали го прават човекот што ги облекува личност со урбан стил и со голема елеганција.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.