Каде е Воли? Во маички Pull & Bear

Многумина од нас го поминаа своето детство во потрага по Воли. Дали се сеќаваш? Таа мрсна кукла што носеше маичка во риги и која секогаш се криеше во толпата. Сега Повлечете и мечкајте оддадете почит со овие маици од неговата колекција пролет-лето 2012 година. Четири различни дизајни, четири различни бои: црвена, црна, сива и бела.

Со овие маици на Воли, Pull & Bear ја продолжува линијата што ја следат продавниците со ниски трошоци за спасување на ликови од нашето детство. Фрагел Рок и Марио Брос во Бершка, суперхерои како Супермен или Капетан Тандер во Зара, Луни Тоунс во Бело ... А сега и Воли.
Цената на овие маици е 14,99 евра. Тие се очигледно многу лежерни и важат само за многу лежерен изглед, но сепак ми се допаѓаат. Омилена ми е белата. А ти, кој најмногу ти се допаѓа?

Во класа: Сонични маици во Pull & Bear


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.