Избрани чизми Jackек и onesонс

чизми-човек Квалитетот при ставање чевли е од суштинско значење за многу луѓе кои го даваат приоритетот на ова пред да носат било каков вид обувки, затоа веруваме дека е многу важно да се познаваат разни брендови од висока класа, така што покрај тоа што обувките ќе траат подолго, не е повреден при одење, затоа ние денес ви покажуваме &Ек и onesонс избрани чизми, високиот крај на тоа.

На ист начин, да ви кажам дека пред неколку години и двата паркови беа на исто ниво и по квалитет и по цена, но очигледно тие му дадоа уште еден чекор на „Избрани“ за да му ја дадат таа елеганција што му треба на секој човек од време на време, нудејќи поен повеќе на модата на обувки на фирмата, бидејќи навистина деликатесот ќе го имате пред вашите нозе.

Така, треба да се напомене дека овие кафени чизми се со класичен дизајн, но со оној винтиџ океј што се носи толку многу деновиве, без да остави голем дел од линијата Jackек и Jонс, на мажите им нуди вознемирен изглед подигање и дека внатре има овци, за да не се олади на нозе оваа зима, покрај тоа што е направено од крзно. кафеави чизми

Од друга страна, споменете го и тоа стеблото на оваа чизма е средна, со кафени врвки што можете да ги прицврстите по ваш вкус, и во целост и на половина висина, за да ги оставите фармерките помеѓу, создавајќи ги оние изгледа толку шик што ги гледате во последно време, затоа што секогаш е добро што иновирате кога се облекувате, создавајќи сопствен стил .

Исто така, треба да знаете дека единствениот од овие избрани чизми е препрочистена гума, така што тие не се лизгаат, со рамна пета за поголема стабилност, давајќи му ја точката на елеганција што понекогаш ја сака секој маж, со многу елегантен заоблен прст. Можете да ги купите во продавниците на фирмата за приближна цена од 110 евра.

Извор - машка модна облека


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.