Уште една про transparentирна рамка, од Супер

Потпис на рамки и очила за сонце Супер, со друг друг доста интересен модел, патем, штотуку претстави меѓу своите новини за оваа сезона Есен-Зима 2010-2011 про transparentирна рамка, како што направи Ворби Паркер пред неколку недели, и многу други брендови во последните месеци.

Самиот модел е новиот Луѓе Кристал, и извонредно е што е исто така достапен како очила за сонце со црни кристали. Што мислите за про transparentирните рамки?

Вистината е дека тие продолжуваат да ме убедуваат. Обликот ми се допаѓа повеќе од Ворби Паркер, но сигурно во друга боја резултатот ќе биде поинтересен. Неговата цена; 115 евра.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Коментар, оставете го вашиот

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

  1.   Габриела dijo

    Сакам про transparentирни рамки, но подобро со зелено стакло, нели? Или би било премногу ретро?