Домашна облека Зара есен-зима 2010-2011 година

Вистината е дека го открив тоа Zara Продаваше и пижами кога првпат влегов во неговата онлајн продавница, но ајде, тоа не ме изненади премногу. Она што веќе не го замислував е дека тој исто така ќе предложи а погледнете ја оваа есен-зима од нејзината линија за облека.

Освен пижамите со целосна должина, кои имаат ткаенина, остатокот од предлозите е повеќе од достоен да ја поминете есенската недела на софата гледајќи филмови додека надвор врне. Со линија слична на Калвин КлајнТие имаат повеќе стил од класичните пижами El Corte Inglés, на пример.

Се разбира, не сум ги видел во живо или ги допрев, што е навистина важно. Бидејќи во lookbook (а особено во оние на Зара, кои се одлични) маица од 4 евра изгледа исто како и 200 евра, а ако не, прашајте го Балмејн. Дали имате нешто од Зара Домашна облека?


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

3 коментари, оставете ги вашите

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

 1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

 1.   левакх7 dijo

  Новиот допир што го има мрежата е кул. XD

  1.    L dijo

   Ви благодарам!! 🙂

 2.   Gustavo dijo

  Јас го сакам тоа! Само што го купив комбинезонот во бело, а исто така и сивиот. Dе се осмелам да го однесам од дома, да господине!