Докерите се обложуваат на нејзината нај "гроздобер" пролет

Потпис Докери Ја проширува својата понуда со пролетни предлози со еден допир на тренд, а секогаш ја зачувува суштината на фирмата. Оваа сезона новина и предлог-starвезда на фирмата е Индиго кошула.

A куадрос О добро, ленти, трендот се очекува со оваа облека која е веќе позиционирана како "Мора да има„тоа е од сезоната. Покрај тоа, фирмата го проширува својот асортиман на кошули, кои по овој повод, сакаат да ги задоволат сите со различни модели, бои и дезени.

Но, да ги завршиме нашите „Гроздобер изглед“ Оваа пролет, Докерс ни го нуди Издржани панталони. Со многу соодветно име, овие панталони се носат и се малку збрчкани, благодарение на миењето и ткаенините што се користат во нивното производство, давајќи и на облеката изглед како старее од сонцето, а ерозиран со текот на времето. Многу кул за тато точно?


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.