Дизајнирајте свои комбиња

Ако сакате да се чувствувате како дизајнер за еден ден, или сакате да го набавите оној пар патики за кој секогаш сонувавте, а не можете да го најдете во ниту една продавница, фирмата „Ванс“ ви нуди можност да креирате ваш сопствен уникатен и личен дизајн . Благодарение на делот 'Vans Custom Shoes ', што е вклучено во онлајн продавницата на брендот, можете да ги прилагодите чевлите по ваш вкус.

Едноставно, треба да ја внесете веб-страницата Комбиња, да отидете во нивната онлајн продавница и да го проверите делот Царина. Првиот чекор ќе биде да го изберете моделот што го сакате, имате три за избор: Ера, Slip-on и Old Skool, три од најкарактеристичните дизајни на брендот.

комбиња

Откако ќе го изберете вашиот образец, ќе го изберете бројот на стапалото и можете да започнете да создавате. Имате бројни опции за дизајн за секој дел од чевелот, широк спектар на бои и дезени кои ќе ви овозможат да создадете бесконечни комбинации.

Од ѓонот, платното, јазикот или врвките, секој дел од чевелот може да биде различен. Сè зависи од вас! Кога ќе го завршите вашиот сопствен дизајн, можете да ги нарачате по прилично прифатлива цена. Моделите Era и Slip-on ќе ве чинат 60 долари (40 евра), а дизајнот Old Skool, малку поскап, 70 долари (50 евра).

Преку: Комбиња


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

2 коментари, оставете ги вашите

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

 1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

 1.   Роберто dijo

  Тие не можат да се купат во Шпанија. честитки за Американците кои можеа да добијат.

 2.   ана нора викторија dijo

  Здраво мм, многу сме заинтересирани да купиме комбиња со принт од лубеница, но немаме идеја каде да ги купиме и колку чинат може да ни помогне