Гуската е модерен влечки

Сфатив дека во последно време е тешко да се шета низ градот без да се види момче со Гуската Во стапалата. Тие се моден бренд за патики, и иако има и модели за девојчиња, ретко се случува момче од мода кое нема во плакарот.

Постојат различни бои на секој модел, иако класиката е онаа тениски чевли со две ленти на страните во сина и црвена боја. Тие можат да бидат од една боја, од неколку или дури и со печат. Цената е околу 50 евра и ве предупредувам дека тие се новите All Star.Ако сакате да отидете на последната, не престанувајте да ја купувате оваа модерна облека.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

14 коментари, оставете ги вашите

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

 1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

 1.   сандрита dijo

  добро !!
  и дали некој знае каде да го најде аберкромби во Шпанија? '

  1.    L dijo

   Можете да го најдете на CC Xanadú.

 2.   ivan dijo

  Дали некој знае каде можам да ги набавам во Аргентина?

  1.    Мауро_домански dijo

   од каде може да се добие rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr?

 3.   Елена dijo

  Она што е во врска со овој бренд нема име, тоа е копија на јапонската марка TST, тоа е груба измама. За нив е добро искористено што се појави друга трасирана марка, па затоа е копија од копијата, сумун на непослушност, мислам дека се вика Вилиот или нешто слично. Патентирани сите овие нови „дизајнери“ кои не стискаат мозок дури и со соковник.

 4.   Quique dijo

  Ги сакам овие патики! хехе, дали знаеш каде можам да ги набавам?

 5.   fran dijo

  Јас ги сакам тие патики. см може ли да ги купам? Ви благодарам

 6.   Тони dijo

  Секој што има чевли од елгансо, како тие се со реална големина или даваат поголема големина? Се надевам дека ќе ми кажете за вашето искуство бидејќи продавницата не е местото каде што живеам. Ви благодарам

  1.    Луис dijo

   Здраво Тони, такви, чевлите од гуска се одлични, големината е секогаш вистинската, таа е мој омилен бренд, тие се супер лесни и можете да ги носите со секаков вид облека, ве советувам да направите некои, нема жалам за изборот, поздрав од јаен.

  2.    Луис dijo

   Здраво Тони, ти ги препорачувам чевлите од гуска, тие се многу добри, можеш да ги носиш и со каква било облека, многу се удобни, поздрав од Хаен .-

 7.   Ентони dijo

  Каде можам да ги купам овие влечки?
  Дали знаете некоја веб-страница? Ви благодарам

  1.    L dijo

   Во улицата Фуенкарал во Мадрид, во нејзината официјална продавница.

   http://www.elganso.com/

 8.   камило dijo

  кул

 9.   камило dijo

  Ги користев оваа година
  тие не се лоши
  цената е 60 евра повеќе или помалку
  уште полошо не станува од тоа
  Добрата работа е што тие се добри да излегуваат надвор, да одат на училиште за сè xD