Очила за страв и одвратност во Лас Вегас, од компанијата Vintage Frames Company

Не е тоа очила за сонце со прво ограничено издание што го гледаме тука, но тоа може да биде издание ограничено на малолетници, поточно 10 од секоја верзија. Тие се креација на Компанија за гроздобер рамки и инспириран од филмот Страв и омраза во Лас Вегас, глуми Johnони Деп.

Вистината е тоа инспирацијата е прилично оскудна, затоа што, ако добро се сеќавам на филмот, актерот носеше Реј-Бан стрелец, метален авијатичар со својот карактеристичен мост со кружни детали, но еј, ќе ги прифатиме овие Поголемиот човек, како што се нарекуваат, како инспириран од оние што ги носеше Раул Дјук.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=M79vvZZD-dU

Две верзии; еден транспарентен и еден црн. Тие се најголемите очила на брендот и се создадени на барање на раперот Лил Вејн за неговиот видео клип Без грижи. Како што реков, Се продаваат само 10 единици од секоја верзија по цена од 277 евра во онлајн продавницата на Компанија за гроздобер рамки. Побрзајте ако ги сакате, бидејќи мислам дека нема да траат долго ...

Во Хавеклас: Чашите лето 2013 од Крис Ван Аше и проcheирните храмови


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.