Ворби Паркер Винтиџ јасна рамка

Покрај тоа што барав целосно црн часовник (некое време повторував многу пати во последниве месеци), неодамна барав очила со пластични рамки за специфични моменти и завршив Варби Паркер.

Претпоставувам дека некои од вас ќе бидат запознаени со американскиот бренд за очила од 95 долари. Да, рамка и леќи за 95 долари. Не е лошо, нели? Факт е дека фирмата штотуку започна ограничено издание во соработка со дизајнерот Стивен Алан. Дали се осмелувате со про transparentирни рамки?

Не јас, се разбира. Немам ништо против линиите на самата рамка, токму спротивното, но про theирниот ме враќа назад. Какво е Вашето мислење? Цената останува непроменета; САД долар 95. Би се пријавил во продавницата за следната посета на САД ...


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

3 коментари, оставете ги вашите

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

 1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

 1.   alex dijo

  Јас ја сакам рамката, но треба да поставиш некои од INFINIT рамките, тие се супер кул, полни со проминери и дизајн, пишуваш во блог сигурно дека треба да пишуваш за овие очила .. Тие се нови во Шпанија и со џиновско влијание пк сите луѓе уза веќе

 2.   alexandre dijo

  Здраво Хавиер, оваа рамка е многу кул, но сè уште не сте позирале на очилата INFINIT, бидејќи тие имаат спектакуларни рамки полни со проминери и многу дизајн. Треба да објавите нешто за нив, да барате што ќе сакате. http://www.infinit.la

 3.   поврзување dijo

  Александар Спамер!