Грдите девојки имаат предности исто така

betty_1En Стилски мажи многу пати сме разговарале за најубави девојки и секогаш имало повеќе мислења, но денес би сакал да го посветам просторот на грди девојки, Оние што мажите најмалку ги сакаат. Појаснувам дека се осврнувам на нивниот физички изглед затоа што девојчињата се генерално срдечни и интелигентни.

Сè во животот има свои предност и мора да ја пронајдете добрата страна на нештата. Имањето грда девојка ви гарантира чувајте ги нејзините момчиња, тие се исто така поедноставни и поевтини, веројатно ќе ви помогнат финансиски доколку ви е потребно и имаат тенденција да бидат поверни од убавите девојки

Лично, мислам дека е тешко да се каже земјата каде се најгрди девојки, ЗАТОА што ја имав таа среќа да патувам низ светот и секогаш наоѓав девојки од различна етничка припадност.

Каде се најгрдите девојки за вас? Дали имаат предности? Во Хомбрес Кон Естило сме заинтересирани да го знаеме вашето мислење.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

4 коментари, оставете ги вашите

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

 1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

 1.   Никола dijo

  Перу, Боливија, итн., Некои од Мексико, оние што изгледаат автохтоно. (Бидејќи има жени од оние земји кои се русокоси со сини очи ... или темнокоси со зелени очи, во случај да ви се допаѓа повеќе).

 2.   Мартен dijo

  „Да се ​​има грда девојка е загарантирано да ги држи момчињата подалеку од неа.
  Тоа е едноставно затоа што момчето кое е со таа грда девојка е jeубоморно момче со ниска самодоверба.

  1.    Камила. dijo

   Сосема сте во право Марта.

 3.   Сал dijo

  Вистина е, мажот секогаш бара убава жена да се пари, но излегува дека грда жена му е поверна, најубавите жени имаат тенденција да бидат површни и да бараат повеќе сексуални партнери, секако дека секое правило има свој исклучок, на ист начин грди жени подоцна стануваат мамацити, понекогаш тоа се случува

бул (точно)