Кеси со црница за мажи

чанти за мажи

Сигурно многумина од вас слушаат многу девојки како зборуваат за торбите на британската фирма Црница што е толку модерно во последно време и што клонираат сите брендови со ниска цена, што на крајот фирмата завршува во озборувања и открива дека има и интересни алтернативи за мажи.

чанти за мажи

Еден од моделите што го привлече моето внимание е Елкингтон. Кожа, достапна во кафеава, светло-кафеава и црна боја, со тоа затворање на ременот е толку популарна во последно време и повеќе естетски отколку практични. Ми се допаѓа неговиот гроздобер воздух.

чанти за мажи

Вклучува рачка за носење и ремен за рамо, но би рекол дека ми се допаѓа повеќе како обична актовка. Неговата цена оди до 720 евра. Што мислиш?

Начини: http://www.mulberry.com/#


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.