Папучи зара, да или не?

Озборување на мрежата на Zara, чиј нов дизајн не сум сигурен дали само ми се допаѓаше или не, особено за да ги видам обувките, наидов на некои Папучи во различни дизајни; целосно мазна, отпечатена и со златен вез. Никогаш не завршија да ме убедуваат, но сега, од синило, ме ,убопитира убопитноста.

Очигледно, за некој на кој не му е јасно дали изгледа или не со оваа чудна обувка, Зара се смета за поинтересна опција од познатите брендови како што се Stubbs & Wootton или Del Toro, кои се брендовите кои сега ја означуваат линијата што треба да се следи во светот на влечки. Се сомневам дека можеме да го споредиме неговиот квалитет, но неговиот дизајн е релативно сличен, ако зборуваме за нежните модел пред сè, и цената е доста пониска.

Во секој случај, ти го испраќам моето сомневање, Би купиле ли влечки за Зара? Кое е твоето цената е 59,95 евра (69,95 за моделот на вез).

[id анкета = "103 ″]

Во Хавеклас: 5 набавки за да ја направите оваа продажба


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.