Лубутин остава столпчиња дома за нејзиниот нов Викрам

По неговиот Спики, кадифе со лакирана кожа и столпчиња на прстот, помина без болка и слава и неговиот нов Фред, леопард и столпчиња, се она што беше ужасно, нашиот пријател Кристијан Louboutin Тој одлучи да ги остави краците во фиоката за биро за дизајнот на неговиот нов Викрам и тоа е ценето.

Француската фирма штотуку го претстави еден од своите најформални машки предлози, повлекувајќи велур, странични токи и, се разбира, а лакирана капа за прсти со исечена матрица во најчист стил на оксфорд. И тие, исто така, очигледно имаат црвен ѓон со потпис.

Тие сè уште не се достапни, барем во онлајн продавницата на фирмата за Шпанија, но не верувајте дека им треба време да се појават на цена што замислувам дека ќе биде околу 700 евра. Дали сте убедени во мешавината на велур и лакирана кожа?

Во Хавеклас: Леопард, столпчиња и ѓон од креп, новиот Фред од Кристијан Лубутин


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

2 коментари, оставете ги вашите

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

 1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

 1.   Хансиент dijo

  Човеку, претпоставувајќи дека треба да си идиот за да потрошиш 700 долари на чевли, мислам дека ако мешавината од велур и лакирана кожа убеди или не, тоа е најмалку

 2.   Моис Екеварија Рубио dijo

  Прекрасен дизајн и совршена комбинација на материјали !!!!