„Секлети“, вијагра во гуми за џвакање

секлетиАко имате сексуални проблеми, тогаш Секлети тие ќе бидат вашите најдобри сојузници. Станува збор за машки џвакање гуми за џвакање, зголемување на протокот на крв, промовирање отпор и обезбедување задоволство.

Сите состојки што ги сочинуваат овие гуми за џвакање се природни, за разлика од другите лекови кои се занимаваат со иста тема.

Секлетите ги имаат следниве состојки: Кора од Јохимбе (која ги шири крвните садови), Орхичен прав (што го зголемува нивото на тестостерон), Матичен млеч (хормонски стимуланс кој ја подобрува енергијата), Лисја на Дамијана (со што се зголемува либидото, се зајакнува машкиот нервен и репродуктивен систем), Витамин А и корен од женшен (спречува замор), жезло (ја зголемува издржливоста, енергијата и сексуалната функција) и глутаминска киселина и DHEA.

Овие гуми за џвакање се продаваат во Европа. 15 гуми за џвакање по 8,45 евра. Ти треба еден?


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

2 коментари, оставете ги вашите

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

 1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.

 1.   шадаи dijo

  Навистина е добро за мојот сопруг, сакам да знам дали е подобро или е еднакво на вијаграта

 2.   Виктор dijo

  во Мексико ги добивам тие гуми за џвакање