WaveBox: практична преносна микробранова печка

 За сите оние мажи кои се далеку од дома за време голем дел од денот и тие повеќе не се спротивставуваат на едноставен ладен ручек, доаѓа ова важно спроведување што ќе направи да се чувствувате подобро. 

Станува збор за преносна микробранова печка WaveBox многу корисно не само за современиот човек, туку и за целото семејствобидејќи е лесно пренослив кога одите на патување со автомобил до некое место далеку од вашиот дом. 

WaveBox

El WaveBox тежи само 6,35 килограми а неговите димензии се 38,1 x 25,4 x 27,94 сантиметри, кои зафаќаат многу малку простор во колата. Неговиот функционирање е многу едноставна: само треба да го вклучите во штекерот на електричната струја или запалката на вашиот автомобил.  

Цената на WaveBox е 160 евра И иако не е ефтино, се препорачува за големите придобивки што ги носи и за практичноста да можете да јадете по еден секој ден. топол оброк, дури и да се биде далеку од дома. (Преку tuexperto.com)


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.