Гаќи и градник, бонбони!

Бонбони градник и танга гаќичка

Да, секако, знам, тоа е машки блог, но ... Но, секој би сакал да им го даде на своите партнери овие забавни и возбудливи градници и гаќичкиКога бевме деца имаше долги сламки полни со бонбони или ѓердани и нараквици за јадење ... Погледнете каде завршија денес, нема потреба да се жалите, напротив, добро е да се вратите во детството и да јадете така. Уште многу бонбони!

Градникот и гаќичките направени со бонбони во боја, тие се практично сексуални играчки, кој го рече тоа Зарем не треба да си играте со вашата храна? Вашиот партнер ќе сака да го носи ова специјално за вас, тоа може да биде совршен подарок. Долна облека и бонбони во исто време по многу прифатлива цена. Бонбони градник

Градникот е направен со бонбони во боја, а овие духовити гаќички во стилови на танга се направени со розови бонбони за јадење, а во центарот има темно розово срце. Секс играчки за јадење што ќе ги сака вашиот партнер, никој не може да негира дека е прилично генијална.

гаќички за бонбони

Големината е до мерка што ја сакате, бидејќи се чини дека парчињата се собрани со гума и тоа е една големина одговара на сите што постои, тоа е релативно голема големина, ако вашиот партнер е премногу голем, само ќе мора да јадете дополнителни бонбони, тогаш ќе мора да врзете јазол, така што ќе има совршена бобинка, зарем не е тоа одлично? Партнерот сигурно ќе го изненадите со овој модел на долна облека, можете да го подарите за оние денови што славите јубилеи или слични работи, не можете да и гарантирате удобност на вашата девојка, во зависност од тоа колку време е потребно да се јадат бонбоните, се разбира!, но ако можете да гарантирате со овој еротски објект, ноќ на страст без ограничувања, патем многу сугестивни предмети, тоа ќе ја направи ноќта незаборавна, помеѓу насмевки и романса.

бонбони елече

 • Градникот направен со овошни бонбони
 • Бонбоните се собираат со гума за џвакање
 • Една големина
 • Фуксија розово пакување со илустрација
 • Големина на кутија: 18 x 15 x 4 cm / 7 x 6 x 1,57 инчи
 • Содржи повеќе од 400 бонбони

гаќички за бонбони

 • Гаќи-танга направени со овошни бонбони
 • Бонбоните се собираат со гума за џвакање
 • Е исто така Една големина
 • Големина на кутија: 18 x 15 x 4 cm / 7 x 6 x 1,57 инчи

И цената многу е достапно, 7.45 евра за секоја од нив од овие играчки / задоволства!

Преку: куриозитет.е.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

 1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
 2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
 3. Легитимација: Ваша согласност
 4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
 5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
 6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.