Најмногу Божиќен скокач од Аберкромби и Фич

Знам дека многумина од вас со нетрпение го очекуваат Божиќ да носат џемпери што не би се осмелиле да ги носите остатокот од зимата (и со добра причина). Значи, за оние кои бараат типичен џемпер од ирваси да ја придружат разладувачката вечер на божиќни песни и нугати, еве предлог на Аберкромби и Фич.

И тоа е дека ако има бренд што знае за ирваси што е Аберкромби. Не смееме да заборавиме дека таа е присутна практично во целата негова облека, но овој пат тој се појавува триумфален, пораснат и со тројца придружници; еден на негова страна и два позади. Но, не само што имаме ирваси, ниту можевме да ги промашиме класичните снегулки.

Е достапно во тегет и црвена боја И, како и сите дресови на Аберкромби, тоа е прилично тешко. Ајде, ако паднеш дожд со него ќе добиеш околу 10 или 12 килограми тежина. Неговата цена; 140 евра.

Во Хавеклас: Божиќен пакет подароци за Зара


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени со *

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.