Јакни со лепенки на лактот Ел Гансо

Блејзер со закрпи на лактот

Модата како и сè во овој живот доаѓа и си оди, и како таква, сега се носи за ова лето некои елегантни блејзери во разни нијанси, и темносина со црвени допири и со посветла сива боја со бели допири.

Но, сè до тука сè изгледа многу нормално, само тоа ги прави уникатни, освен што се бренд Ел Гансо, дали тие имаат неколку импресивни влошки на лактот, темносината јакна ги има во себе црвена боја а сивата јакна ги има внатре бела боја.

Значи, како што можете да видите, овие Американци ќе бидат револуција на летото, да ги носат за време на викендот, на ноќно излегување или со семејството да прослават голем настан, бидејќи одлично одат со фармерки или полесни ленени панталони.

Ова ќе биде без сомнение најдобриот изглед на летото, благодарение на фирмата Ел Гансо, која им носи на најмодерните мажи а морнарски стил пред сè, елегантен иако неформален, класичен но безгрижен и необично.

Што има ново во Ел Гансо
На ист начин, ако сакате предизвикуваат сензација, купете една од овие чудесни јакни од гран калидад од брендот Гуската, да бидеш завист меѓу твојата група пријатели. Од каде се такви бои што можат да се комбинираатМоже да ги носите и со платно чевли, многу удобни за долги прошетки, како и со свежи бели или риги кошули, како сакате, бидејќи за вкусови, нема ништо напишано.

На кратко, не дозволувајте да помине премногу време за да се искористите една од овие јакни, сега кога цените остануваат нешто пониски, ќе заштедите повеќе отколку што мислите, овој пат блејзерите од Ел Гансо се продаваат за А. приближна цена од 128 евра, пред 160 евра чинеше пред неколку месеци.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.