Флипови од УГГ, најудобните што минаа низ моите нозе

Тоа веќе го знам кога ќе прочитам UGG Сите размислуваме за оригиналните или имитирани големи чизми за стапала што ги носат голем број жени во зима, па дури и во лето, но излегува дека тие имаат и други работи што навистина вредат во нивната машка колекција. Колекција, каква што сме, на која се обложува дискреција и удобност, без коса, овци или чудни работи.

Но, денес особено сакав да ви кажам за нивните Флипови на Бенисон, купување што го направив минатиот Велигден од другата страна на Атлантикот и дека, откако значително ги искористив, можам да потврдам дека се најудобно што сум имал можност да го облечам.

Направени од кожа, тие се достапни во кафеава, бела, сина и црна боја, имаат дизајн со воздух на Гучи, но со поголема удобност и многу ниска цена; САД долар 50. Не знам колку ќе одат нагоре во Шпанија. Ако имате шанса, пробајте ги.


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.