Печатени кошули, задолжително за ова лето

Нормално кога се зборува за Печатени кошули првото нешто за кое размислуваме е карирани и ленти, лесен за комбинирање и успешна опција која може да ве спаси во секоја ситуација и која е од суштинско значење да ја имате како земјата на плакарот. Но, оваа година брендовите сакаат да прекинат со оваа тема и да се обложат на многу поризични отпечатоци што ќе придонесат за твоето Изгледа летна боја и оригиналност.

на делот со кошули е тренд што оди силно оваа сезона и основно што не може да недостасува во ниту една ваша гардероба. Повеќе не станува збор за дискретни отпечатоци со мали цвеќиња како што видовме и други пати, оваа година тие останаа паркирани заедно со лентите и плоштадите и одиме на силни, оригинални отпечатоци и пред сè привлечно. На печати Навахо или етнички, На животински мотиви, хавајски цвеќиња и боја на вратоврска, меѓу другите, се дезените што преовладуваат оваа година на кошулите.

Предлози дизајнирани за за сите вкусови, од најконзервативни за оние кои воведуваат дискретни отпечатоци, до најсмелите што одат за шарени и шарени отпечатоци.

Каков тип на шема ви се допаѓа најмногу?


Содржината на статијата се придржува до нашите принципи на уредничка етика. За да пријавите грешка, кликнете овде.

Биди прв да коментираш

Оставете го вашиот коментар

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени.

*

*

  1. Одговорен за податоците: Мигел Анхел Гатон
  2. Цел на податоците: Контролирајте СПАМ, управување со коментари.
  3. Легитимација: Ваша согласност
  4. Комуникација на податоците: Податоците нема да бидат соопштени на трети лица освен со законска обврска.
  5. Складирање на податоци: База на податоци хостирани од Occentus Networks (ЕУ)
  6. Права: Во секое време можете да ги ограничите, вратите и избришете вашите информации.